VyužitíRealitní projekty

Play video
Znázornit všechny detaily architektonického návrhu je často obtížné. Mnohdy ani vizualizace 3D modelů neposkytnou ty správné informace pro finální rozhodnutí investora. Proces výstavby budov je o střídání podkladů, designových variacích, vnímání hmoty, výběru materiálů a v neposlední řadě o práci se světlem. Je to náročný proces, který zahrnuje mnoho lidí.
Bylo by skvělé projít si stavbou ještě před zahájením vlastní realizace, vidět zmenšený projekt v urbanisticky kontextu okolí, navnímat architekturu jako umělecké dílo a také prezentovat budovy klientům nebo nájemcům.
To vše již můžete díky virtuální realitě (VR). Virtuplex pomáhá investorům, architektům a designerům veřejně prezentovat budovy prostřednictvím jedinečné kombinace technologie VR, vlastní softwarové platformy a největší haly pro virtuální realitu na světě.

Zažijte své stavby dříve, než budou fyzicky stát a ušetřete čas i peníze.

Chcete převést váš developerský projekt do virtuální reality?

Kontaktujte nás

Související články

1. březen 2022

Obyvatelé Černošic se seznámili s novým hřbitovem ve VR

Na okraji Černošic u Prahy vznikne nové pietní místo, kde se jeho obyvatelé budou moci rozloučit se svými zesnulými. Jak bude vypadat mohli vidět již dnes.

přečíst celý článek

1. únor 2022

OD Máj: Virtuální realita pomáhá k pronájmu obchodních prostor

Společnost Amádeus Real má více než 30 let zkušeností v oblasti budování, provozu a pronájmu obchodních center i kancelářských a obytných prostorů.

přečíst celý článek

30. prosinec 2021

První multibrandová prodejna Vermont vznikla ve virtuální realitě

Ve virtuální realitě si společnost Vermont ověřila architektonický návrh a provedla dílčí úpravy své první multibrandové prodejny předtím, než fyzicky stála.

přečíst celý článek

15. prosinec 2021

DARAMIS: Virtuální realita jako nástroj, který šetří klientovi čas i peníze

Dříve se museli ke specifickým bodům stavby několikrát vracet. Teď si investiční společnost Daramis prohlédne projekt ve virtuální realitě a má jasno.

přečíst celý článek

Vybraní klienti se kterými spolupracujeme