VyužitíRealitní projekty

Play video
Znázornit všechny detaily architektonického návrhu je často obtížné. Mnohdy ani vizualizace 3D modelů neposkytnou ty správné informace pro finální rozhodnutí investora. Proces výstavby budov je o střídání podkladů, designových variacích, vnímání hmoty, výběru materiálů a v neposlední řadě o práci se světlem. Je to náročný proces, který zahrnuje mnoho lidí.
Bylo by skvělé projít si stavbou ještě před zahájením vlastní realizace, vidět zmenšený projekt v urbanisticky kontextu okolí, navnímat architekturu jako umělecké dílo a také prezentovat budovy klientům nebo nájemcům.
To vše již můžete díky virtuální realitě (VR). Virtuplex pomáhá investorům, architektům a designerům veřejně prezentovat budovy prostřednictvím jedinečné kombinace technologie VR, vlastní softwarové platformy a největší haly pro virtuální realitu na světě.

Zažijte své stavby dříve, než budou fyzicky stát a ušetřete čas i peníze.

Chcete převést váš developerský projekt do virtuální reality?

Kontaktujte nás

Související články

21. červen 2024

Virtuplex je jako prezentační nástroj nepřekonatelný, říkají architekti z Apropos Architects

O tom, proč architekti s VR rádi pracují, jaké jsou její hlavní přínosy a kdy se hodí ji využít, jsme si povídali s Michalem Gabašem a Tomášem Beránkem z Apropos Architects.

přečíst celý článek

18. leden 2024

Má Praha má ideální podmínky pro propojení vertiportů s dalšími dopravními systémy?

Jaká je budoucnost Urban Air Mobility, jaký má v tomto směru potenciál Česká republika a jak s tím vším souvisí virtuální realita?

přečíst celý článek

20. říjen 2023

Společnost Tatry Mountain Resort využila virtuální realitu při rekonstrukci starého objektu v nový luxusní hotel v parku Bešeňová

Společnost TMR patří ke špičce poskytovatelů v oblasti cestovního ruchu ve střední a východní Evropě.

přečíst celý článek

7. září 2023

Virtuální realita proniká do hotelového byznysu

Společnost Tatry Mountain Resorts (TMR) využila virtuální realitu k odladění architektonického návrhu svého nového hotelu Central v lyžařském středisku Jasná.

přečíst celý článek

Vybraní klienti se kterými spolupracujeme