VyužitíPrezentace

Play video

Díky virtuální realitě můžete své produkty prezentovat kdekoli na světě, aniž byste je přesouvaly z místa na místo. Vaší prezentace se tak mohou zúčastnit zákazníci a obchodní partneři z celého světa. Virtuální realita vám také umožňuje zobrazit váš produkt vašim zákazníkům interaktivnějším způsobem.

Navázali jsme partnerství s renomovanou agenturou Ipsos. Díky tomu nabízí Virtuplex skvělou příležitost nechat si otestovat potenciálními zákazníky svůj design ve virtuální realitě.
Můžete zjistit, jak se budou návštěvníci cítit ve vašich nových prodejnách, jak se budou vaši zaměstnanci orientovat v nových kancelářích, případně si můžete nechat sestavit reprezentativní skupinu lidí na jakékoliv téma a provést vlastní průzkum.

Chcete prezentovat svůj produkt ve virtuální realitě?

Kontaktujte nás

Související články

21. červen 2024

Virtuplex je jako prezentační nástroj nepřekonatelný, říkají architekti z Apropos Architects

O tom, proč architekti s VR rádi pracují, jaké jsou její hlavní přínosy a kdy se hodí ji využít, jsme si povídali s Michalem Gabašem a Tomášem Beránkem z Apropos Architects.

přečíst celý článek

29. květen 2024

Ve Virtuplexu postavíte úplně mimořádný svět, říká Aleš Kysela z EXPO

Proč vznikla virtuální podoba českého národního pavilonu pro světovou výstavu EXPO 2025 a jaké budou s pavilonem další plány? Více v rozhovoru s marketingovým ředitelem českého EXPO týmu, Alešem Kyselou.

přečíst celý článek

1. prosinec 2023

Mobilní Virtuplex cestuje za zákazníky po celém světě

Slovensko, Maďarsko nebo i Chorvatsko. Virtuplex jde zákazníkům naproti a svou technologii vozí k nim. Už pravidelně této služby využívá společnost Procter & Gamble.

přečíst celý článek

17. červenec 2023

Technologie Virtuplexu se představila na festivalu ve Varech

Díky spolupráci s našim klientem Tatry Mountain Resorts si mohli návštěvníci festivalu prohlédnout projekty, které s klientem chystáme.

přečíst celý článek

Vybraní klienti se kterými spolupracujeme